Ceny usług fryzjerskich

Każdy z nas co jakiś czas odwiedza fryzjera. Wizyty w salonie fryzjerskim są bardziej popularne wśród pań, które częściej zmieniają stylizacje, farbują włosy lub robią pasemka. Panowie jednak także odwiedzają fryzjera gdy ich włosy robią się zbyt długie, wyglądają mnie estetycznie lub utrudniają codzienne funkcjonowanie. O tym jak bardzo usługi fryzjerskie są nam potrzebne w codziennym życiu, mogliśmy przekonać się całkiem niedawno gdy przez dwa miesiące zakłady były zamknięte. Samodzielnie nie wykonamy bowiem profesjonalnych zabiegów fryzjerskich z zadowalającym nas efektem.

Zalety dobrego fryzjera

Dobry fryzjer to taki, który umie wykonywać profesjonalne stylizacje, nie ogranicza się jedynie do umycia głowy i obcięcia włosów. Potrafi doradzić, która fryzura będzie dla nas odpowiednia oraz jaki sposób uczesania włosów będzie najkorzystniejszy w przypadku naszego kształtu twarzy. Dobry fryzjer to również ekspert śledzący aktualne trendy w modzie i urodowe nowinki. W swoim salonie stosuje markowe i dające dobry efekt kosmetyki oraz każdemu klientowi jest w stanie zaprezentować modną stylizację.

Ile zapłacimy

Popularne przysłowie mówi: albo tanio albo dobrze. To jednak nie zawsze jest prawda bowiem profesjonalnie wykonane usługi fryzjerskie nie zawsze muszą wiązać się z dużymi kosztami. Jak wygląda przykładowy fryzjer cennik?
Ceny różnią się oczywiście od regionu i miasta. W mniejszych miejscowościach zapłacimy mniej ale nie zawsze jest to regułą.
Dla przykładu strzyżenie męskie to wydatek w kwocie 18 zł. Cena strzyżenia damskiego jest zależna od długości włosów – za krótkie zapłacimy 20 zł, za średnie 25 zł a za długie 30 zł.
Modelowanie plus strzyżenie to wydatek rzędu 20-25 zł więcej. Za upięcie zapłacimy od 40 do nawet 70 zł. Koloryzacja to (w zależności od długości) wydatek od 90 do 130 zł. W przypadku rozjaśnienia plus koloryzacji musimy się liczyć z dopłatą 40-50 zł. Pasemka będą nas kosztować od 100 do 140 zł. Trwała ondulacja – od 90 do 140 zł. Prostowanie włosów kosztuje 25 zł. Możliwe są również zabiegi takie jak stymulacja porostu włosów – 15 zł, kuracja witaminowa – ok. 10 zł czy ultradźwięki – 30 zł. Odświeżenie koloru szamponem kosztuje najczęściej 8 zł.

Więcej na Maciej Wróblewski cennik

Możesz również polubić…