Obsługa cateringowa – firma cateringowa Wrocław

Firmy cateringowe oferują pomoc w przygotowywaniu imprez, by organizujący przyjęcia klienci nie musieli martwić się o przyrządzenie dań, tylko bez obaw zajmowali swe miejsca przy stole, a zaproszeni na nie goście wychodzili po ich zakończeniu zadowoleni.
Jedną z firm cateringowych, która działa we Wrocławiu jest- Mistrz grilla, Jan Falkiewicz, który oferuje zorganizowanie imprezy zarówno w lokalu zamkniętym, imprezy w plenerze ale i również udostępnianie przyczepy gastronomicznej z goframi, czy tez gorącą kukurydzą. Jest więc świetnym pomysłem na takie przyjęcia jak: chrzciny przyjęcia komunijne, wesela, bankiety, imprezy integracyjne, festyny, koncerty, wydarzenia sportowa oraz wiele innych.
Chociaż jak sama nazwa wskazuje, firma doskonale specjalizuje się przyrządzaniem dań z grilla, to sprosta również przygotowaniu wielu dań gorących, jak i zimnych.
Firma ta, dysponuje zarazem szeroką gamą sprzętów kuchennych oraz innym wyposażeniem, tj. sztućce, kieliszki, wazy, miski, itp., co jest dużym udogodnieniem dla organizatorów dużych eventów.
Przyjęcia przygotowywane przez catering Jana Falkiewicza są przeznaczone nawet dla 250 osób.

Możesz również polubić…