Jak stworzyć idealny manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy w ciągu ostatnich lat stał się prawdziwym wybawieniem dla kobiet na całym świecie. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić znaczną część czasu wykorzystując ją np. na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Manicure hybrydowy skradł serca kobiet również ze względu na swoją trwałość. Po wykonaniu danej stylizacji hybrydowej nie musimy martwić się o jej wygląd przez co najmniej 2 tygodnie. Prawidłowo wykonany manicure nie ulegnie żadnym uszkodzeniom wynikającym z aktywności w ciągu dnia. Aby cieszyć się pięknym i trwałym manicure należy jednak zwrócić uwagę na kilka podstawowych czynników. Należy do nich przede wszystkim odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Jak więc stworzyć idealną stylizację hybrydową?

Tych produktów nie możesz pominąć!

Tak, jak już wspomnieliśmy, najważniejszą częścią podczas wykonywania manicure bądź pedicure hybrydowego jest przygotowanie płytki paznokcia. Dlaczego jest to aż tak ważne? Otóż kiedy na paznokciu znajduje się nadmiar nabłonków, skórek bądź pozostałości po poprzedniej stylizacji hybrydowej – możesz być pewna, że twój manicure będzie wyglądać źle i nieestetycznie. Ponadto zaniedbanie płytki paznokcia skraca żywotność manicure, przez co już po kilku dniach lakier zaczyna się rozwarstwiać bądź zapowietrzać. Dlatego konieczne jest poświęcenie chwili, aby oczyścić i wzmocnić płytkę. Możesz tego dokonać np. dzięki frezarce do paznokci. Jest to urządzenie, dzięki któremu szybko i sprawnie pozbędziesz się zbędnych skórek oraz wyrównasz powierzchnię paznokcia. Możesz posłużyć się także zwykłym bloczkiem polerskim oraz pilniczkiem do paznokci. Po przygotowaniu paznokci możesz przystąpić do dalszej pracy. Podczas wykonywania manicure najważniejszym produktem jest baza oraz top do paznokci.

Baza do paznokci

Baza do paznokci

Po zastosowaniu się do wyżej wymienionych wskazówek możesz przejść do następnego, a zarazem najważniejszego kroku, jakim jest aplikacja bazy do paznokci. Jest to produkt, który ma za zadanie wzmocnić płytkę paznokcia oraz zwiększyć jej przyczepność. Dzięki temu kolejny produkt, jakim jest lakier hybrydowy będzie mógł “przyczepić” się do paznokcia. Przy wyborze bazy do paznokci warto zwrócić uwagę na jej konsystencję. Niektóre bazy są zbyt lejące przez co dochodzi do zalania skórek. W takiej sytuacji manicure nie ma szans, aby przetrwać. Warto więc wybrać produkt, który nie będzie zbyt gęsty lub zbyt rzadki. Odpowiednią formułę posiadają m.in. bazy do paznokci od Semilac, które możesz nabyć w hurtowni kosmetycznej La Diosa.

Top do paznokci

Top do paznokci

Końcowym etapem podczas przygotowywania manicure lub pedicure hybrydowego jest aplikacja topu do paznokci. Produkt ten istnieje w dwóch wersjach – lśniącej bądź matowej. Wybór zależy wyłącznie od Twoich upodobań. Na rynku kosmetycznym istnieje ogromny wybór topów do paznokci w zależności od marki, ceny oraz cech indywidualnych. W hurtowni kosmetycznej La Diosa dostępny jest szeroki wybór topów w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj, aby tak, jak w przypadku bazy, wybrać produkt o dobrej konsystencji. Gwarantujemy, że po zastosowaniu się do powyższych wskazówek Twój manicure będzie wyglądał niczym z salonu kosmetycznego!

Możesz również polubić…