Kto powinien przejść badania psychologiczne – gabinet psychologiczny Gliwice. Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców Szczecin

Raz na jakiś czas każdy pracownik powinien przejść badania okresowe. Na myśli mamy tu nie tylko badania motoryczne czy sprawdzające ogólny stan zdrowia. W niektórych zawodach sprawdzony jest również stan psychiczny pracowników. To jednak na pracodawcy ciąży obowiązek wypisania skierowania na badania psychologiczne. W dużej jednak mierze skierowanie na badania psychologiczne uzależnione jest od rodzaju wykonywanej pracy. W sieci wystarczy wpisać frazę gabinet psychologiczny, by móc sprawdzić gdzie można wykonać badania psychologiczne kierowców.

 

W skierowaniu powinno być również określone to czy chodzi badania okresowe czy wstępne. Co ciekawe w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z roku 1996 jest dokładnie określone przy wykonywaniu jakich zawodów badania psychotechniczne szczecin są niezbędne. Wśród zawodów, przy których konieczne jest wykonanie badań psychologicznych wymienia się zawód ochroniarza. Wszystko przez to, że osoby te mają dostęp do broni palnej. W niektórych przypadkach badania psychologiczne muszą również przejść górnicy czy osoby pracujące na wysokościach. W każdym mieście polski takim jak Gliwice czy Szczecin znajdziemy miejsca gdzie można wykonać tego typu badania.

 

Możesz również polubić…